Джерело творчості 2019. Портфоліо учасників


 
1.  Прізвище, ім’я, по батькові: Ляховіцька Лариса Олександрівна
2.  Дата народження 28.01.1964
3.  Домашня адреса с.Підвисоке 
4.  Посада, яку займає: керівник гуртків «Юний художник», «Образотворче мистецтво» Підвисоцького будинку дитячої та юнацької творчості
5.  Який навчальний заклад закінчила, у якому році, спеціальність згідно з дипломом: Уманське педагогічне училище ім..Т.Г.Шевченка 1987 р. вихователь дошкільної установи.
6.  Адреса досвіду (повна назва, адреса, телефон) Підвисоцький будинок дитячої та юнацької творчості, вул. Миру, б. 34, с.Підвисоке Кіровоградської області, Новоархангельського району
7.  Стаж роботи: загальний 34 роки, у  тому числі педагогічний  34 роки      
8.  Кваліфікаційна категорія молодший спеціаліст, 11 тарифний  розряд
9.  З якого часу працює в даному закладі:  з 1984 року
10.            Курсова перепідготовка:  2018 рік
11.            Проходження атестації:  2018 рік

12.           Тема досвіду: «Формування компетентностей особистості засобами навчання в гуртках образотворчого мистецтва»


Сергієнко Олександр Анатолійович працює керівником туристичного гуртка з 2005 року. За час своєї роботи проявив себе відповідальним педагогом, умілим організатором, здібним керівником. В роботі з дітьми Олександр Анатолійович спирається на рівноправні відносини між учителем і учнем, навчаючи при цьому дитину бути самостійним, творчим, жити в гармонії з природою, уміти працювати в колективі.
 Заняття в гуртку керівник проводить згідно програми туристичного гуртка Міністерства освіти і науки  України, при цьому використовуючи різні форми навчання в гуртку, застосовуючи новітні технології, проявляючи креативність і творчість.


                                                   

                          Характеристика
керівника гуртка «Захист Вітчизни»
Підвисоцького будинку дитячої та юнацької творчості
Підвисоцького навчально-виховного об’єднання
Солов’я Сергія Григоровича
24.03.1970  року народження, освіта вища

                                                                                   
  Соловей Сергій Григорович  працює у Підвисоцькому  будинку дитячої та юнацької творчості на посаді керівника гуртків «Захисник Вітчизни», «Козацько-лицарський гарт».
 Сергій Григорович  досконало володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями. Активно їх використовує та поширює у професійному середовищі, володіє широким спектром стратегії навчання, вміє продумувати оригінальні, інноваційні ідеї, застосовує нестандартні форми проведення заняття гуртка «Захист Вітчизни», активно впроваджує форми та методи організації навчально-виховного процесу, що забезпечують максимальну самостійність навчання учнів, вносить пропозиції щодо вдосконалення навчально-виховного процесу.