Методичний калейдоскоп


                                                    

                 2017-2018 навчальний рік
                              Засідання МО

Вересень
                                  Порядок денний:
1.   Затвердження  плану роботи  методоб’єднання керівників гуртків.
2.     Організація  вдосконалення навчально-виховного процесу  у 2017/2018 навчальному році.  Про використання навчальних програм МОН.
3.    Практична частина:  Структура гурткового заняття.
  По першому питанню слово мала завідувач Підвисоцького БДЮТ Підвисоцького НВО Сергієнко Валентина Володимирівна, яка ознайомила присутніх з планом роботи методичного об'єднання керівників гуртків Підвисоцького НВО. До плану роботи внесла свої пропозиції заступник завідувача Дудник С.П. та культорганізатор БДЮТ Ткачук В.В.
  По другому питанню виступила голова методоб'єднання Дудник С.П. Вона ознайомила всіх присутніх з новими навчальними програмами МОН. Доповнила по другому питанню завідувач БДЮТ Сергієнко В.В., яка наголосила на перегляд навчальних і виховних планів та вдосконалення навчально-виховного процесу 2017-2018 навчального року.
  Практичну частину провела заступник завідувача, яка ознайомила педагогів з новою структурою побудови і проведення заняття за рекомендацією керівника гуртка-методиста  Кіровоградського ОЦДЮТ Валерія Кизименка.
Вирішили:
По всіх питаннях прийнято рішення та проведено мобільні консультації з керівниками гуртків інших шкіл Підвисоцького НВО.
Листопад 17.11.2017
Порядок денний:
11.     План вивчення та узагальнення ефективного педагогічного досвіду роботи керівників гуртків.
22.   Підвищення кваліфікації педагогів. Розвиток самоосвіти педагога в системі формування його  професійної компетентності.
3.  Анкетування педагогів: впровадження активних форм робо­ти.

По першому питанню слово мала завідувач БДЮТ Сергієнко В.В. Вона ознайомила з передовим педагогічним досвідом керівників гуртків Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості та Маловисківського БДЮТ. 
 По другому питанню виступила голова методоб'єднання Дудник С.П., яка ознайомила керівників гуртків з графіком проходження курсів підвищення кваліфікації, складанням планів роботи керівників гуртків в передатестаційний період та важливість самоосвіти.
На порядку денному стояло анкетування педагогів, яке пройшло в цікавій формі. 

Діагностичні анкети педагогічних працівників

Вирішили:
1. По всіх питаннях прийнято рішення - скласти плани роботи педагогів, що атестуються.
2. Провести моніторинг впровадження активних форм роботи.

Січень 29.01.2018
11.     ІКТ-компетентності у навчально-виховному процесі. Впровадження сучасних форм виховання, інноваційних форм та методів роботи.
22.    Практична частина: Використання ІКТ. Створення блогів – майстер-клас».
По першому питанню виступила заступник завідувача БДЮТ Підвисоцького НВО голова методичного об'єднання керівників гуртків Дудник Світлана Петрівна. Вона вказала на важливість ІКТ-компетентностей керівників гуртків, адже сучасна освіта потребує внесення змін у навчально-виховний процес. 
Доповнила по першому питанню завідувач БДЮТ Сергієнко Валентина Володимирівна. Вона наголосила на обов'язкове впровадження сучасних форм виховання, пошук інноваційних форм та методів роботи,  адже як говорив В.Сухомлинський:
- Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання.
 Практичну частину засідання провела голова МО. Світлана Петрівна провела майстер-клас по створенню та оновленню педагогічних блогів.

По всіх питаннях винесено відповідні рішення:
- включити до розпорядку роботи керівників гуртків методичний день за графіком;
- запровадити в закладі день самоосвіти для керівників гуртків;
- з керівниками гуртків з інших шкіл Підвисоцького НВО провести мобільні консультації.Березень
1.     Методичні  рекомендації щодо видавничої діяльності та науково-дослідницької роботи керівників гуртків.
2.     Про підсумки районних конкурсів (започаткованих Підвисоцьким БДЮТ).


Травень
1.     Підсумки  атестації  керівників  гуртків.
2.      Підсумкове засідання про роботу  гуртків.
3.      Підсумки та аналіз роботи МО над науково-методичною проблемою.
                               

  

2016-2017 навчальний рік
                                            ЗАСІДАННЯ 3 
    
    1. Моделювання системи гурткових занять.
  2.Формування основних життєвих компетентностей вихованців - важлива складова 
        виховання життєздатної особистості.
  3.Про підготовку до районного огляду-конкурсу "Сузір'я            дитячих талантів".11 січня 2017 року в Підвисоцькому БДЮТ відбулося  засідання методоб'єднання керівників гуртків Підвисоцького НВО. Його провела голова методоб'єднання заст.завідуючого Підвисоцького БДЮТ Дудник С.П. з метою надання методичної допомоги молодим та новопризначеним педагогам. Всі учасники засідання взяли активну участь в обговоренні важливих питань та поділилися з колегами своїми напрацюваннями. Учасники МО обговорили план роботи на ІІ півріччя. Завідувач БДЮТ внесла на розгляд колег пропозицію про проведення І етапу районного огляду-конкурсу дитячих талантів.


                                                     ЗАСІДАННЯ 1
   1. Планування діяльності методоб'єднання керівників            гуртків Підвисоцького НВО.
  2. Вивчення рівня освітньо-кваліфікаційного забезпечення     навчально-виховного процесу.

  3.  Створення творчої ради.

Перше засідання методоб'єднання відкриває завідуючий  БДЮТ Сергієнко Валентина Володимирівна. Заступник завідуючого Дудник Світлана Петрівна ознайомила з планом роботи методоб'єднання. Виступили і внесли свої пропозиції культорганізатор БДЮТ Ткачук Валентина Василівна та керівник фольклорного гуртка Гомонюк Інна Миколаївна. По всіх питаннях винесено рішення, враховуючи внесені пропозиції.


/Files/images/IMG_0693.JPGСлово має культорганізатор/Files/images/IMG_0687.JPGПерше засідання методоб*єднання /Files/images/IMG_0691.JPGСвої пропозиції вносить керівник фольклорного гуртка/Files/images/IMG_0685.JPGперше засідання відкриває завідуючий БДЮТ

    ЗАСІДАННЯ 2     
1.Розвиток професійної компетентності педагогічних 
        працівників, створення мотивації і умов для    
        професійного вдосконалення.
2.Підвищення компетентності керівника гуртка в роботі з 
       гіперактивними дітьми.

Друге засідання методоб'єднання відбулося в формі дискусії і мозкового штурму, як ефективного колективного обговорення, пошуку нових рішень та ідей, який спонукав учасників проявити свою творчість і уяву. Це ефективний метод, який допоміг знайти кілька рішень з конкретної теми та проблеми.
По першому питанню виступила заст. завідуючого Дудник С.П.
 З  особливостями виховання гіперактивних дітей та залучення їх до гурткової роботи ознайомила завідуюча БДЮТ Сергієнко В.В. Культорганізатор БДЮТ ознайомила керівників гуртків щодо виховних заходів. По всіх питаннях прийнято відповідні рішення та враховано всі пропозиції.

/Files/images/IMG_0696.JPG/Files/images/IMG_0700.JPG